Аналіз анонімного анкетування

Коли опубліковано? 11.04.2023 11:09 Скільки подивилося? 76 Яка категорія? Інформаційна відкритість
Аналіз анонімного анкетування

Аналіз результатів анонімного анкетування про якість освіти і комунікації, проведеного серед батьківської громади СЗШ № 27 м. Львова імені героя Небесної Сотні Юрія Вербицького

Впродовж 12-14 квітня 2023 року СЗШ № 27 було проведено анонімне анкетування серед батьків учнів закладу освіти щодо організації діяльності. Метою даного анкетування є здійснення аналізу якості освіти і комунікації, розроблення відповідних рекомендацій для вирішення проблемних питань і удосконалення діяльності. Опитування було розміщене на веб-сторінці школи.

Аналіз результатів опитування:

усього в опитуванні взяли участь 86 представників батьківської громади, результати опитування наведені у статистичному звіті.

  • Батьки в більшості задоволені організацією освітнього процесу в закладі освіти

Критерії, правила і процедури оцінювання навчальних досягнень учнів зрозумілі для них

Адміністрація школи відкрита для спілкування та досягнення взаєморозуміння, педагоги забезпечують зворотний зв’язок. У закладі, в основному, враховується думка батьків під час прийняття важливих управлінських рішень, звернення розглядаються вчасно

Але частина батьків вважає, що робота з батьками потребує покращення.

  • Найчастіше батьки отримують інформацію щодо діяльності закладу  від класного керівника і до нього звертаються по допомогу у вирішенні питань.

Отримані результати обробки анкет свідчать про те, що адміністрація школи та вчителі відкриті до спілкування з батьківською громадою та спільного вирішення питань щодо якості освіти.

Заступник директора з НВР       Н. Магера