Шкільний парламент

У нашій школі також є шкільний парламент. Керівник — Малярчук Тетяна Степанівна. Президент — Нижник Христина та її заступник — Мурин Віктор.
Під їхнім наглядом є команда, до якої входять ініціативні сучасні підлітки. Вони щоразу організовують заходи не лише у рамках школи, але долучаються до діяльності цілого району. Представники нашої школи відвідують збори шкільного парламенту Галицького району.

Від слів учасників учнівського самоврядування школи №27: “На цей момент ми створили уже доволі багато різних дійств. Серед такі:

1. Благодійний ярмарок. До цього долучилися учні молодших класів та їхні класні керівники. Вони власноруч пекли та виготовляли різні солодощі, які потім продавали у нашій школі. Кошти ми віддали на лікування дітям, що потребують.

2. День святого Валентина. У цей день на перервах у нашій школі лунала музика. Також була скринька, у яку учні могли анонімно кинути валентинки. Тоді ж було проведено “Конкурс пар”, у рамках якого наші пари продемонстрували свої здібності та вміння.

3. Миколай їде на Схід. Учні нашої школи долучилася до цієї акції заходу. Вони принесли іграшки, канцелярію, книжки, які ми потім посортували та відправили дітям.

4. Квест на тему “Вони боролися за Україну”, присвячений Дню Гідності та Свободи, у якому змагалися учні 9 – 10-х класів.

“І це лише маленька частина того, що ми робимо, а в планах у нас теж багато цікавого”, — розповідає президент Нижник Христина.