Педагогічний склад

Беззуб'як Уляна Степанівна
Беззуб'як Уляна Степанівна

Соціальний педагог, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії"

Бундз Ольга Михайлівна
Бундз Ольга Михайлівна

Учитель української мови та літератури, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", педагогічне звання «старший учитель»

Василик Олександра Богданівна
Василик Олександра Богданівна

Учитель початкових класів, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", педагогічне звання «старший учитель»

Гайдук Ірина Іванівна
Гайдук Ірина Іванівна

Директор школи, учитель української мови та літератури, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", педагогічне звання «старший учитель»

Герич Галина Богданівна
Герич Галина Богданівна

Учитель української мови та літератури, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії"

Гіщак Любов Адамівна
Гіщак Любов Адамівна

Учитель географії, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", педагогічне звання "старший вчитель"

Голота Божена Юріївна
Голота Божена Юріївна

Учитель німецької мови, "спеціаліст другої кваліфікаційної категорії"

Городчук Галина Павлівна
Городчук Галина Павлівна

Учитель початкових класів, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", педагогічне звання «старший учитель»

Дворянин Юлія Михайлівна
Дворянин Юлія Михайлівна

Учитель початкових класів, "спеціаліст"

Дністрянська Наталія Василівна
Дністрянська Наталія Василівна

Вчитель початкових класів та хореографії

Дрозд Оксана Володимирівна
Дрозд Оксана Володимирівна

Учитель англійської мови, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії"

Думка Юрій Андрійович
Думка Юрій Андрійович

Учитель фізики, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", педагогічне звання "старший учитель"

Звірко Оксана Ярославівна
Звірко Оксана Ярославівна

Учитель трудового навчання, "спеціаліст другої кваліфікаційної категорії", педагогічне звання «старший учитель»

Змислий Ярослав Михайлович
Змислий Ярослав Михайлович

Учитель християнської етики, "спеціаліст другої кваліфікаційної категорії"

Ільків Оксана Андріївна
Ільків Оксана Андріївна

Вчитель інформатики

Ісаюк Орися Дмитрівна
Ісаюк Орися Дмитрівна

Учитель математики, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", педагогічне звання "старший учитель"

Калинець Зоряна Любомирівна
Калинець Зоряна Любомирівна

Учитель біології

Кикош Марія Михайлівна
Кикош Марія Михайлівна

Вихователь групи продовженого дня, "спеціаліст першої кваліфікаційної категорії"

Кішай Оксана Степанівна
Кішай Оксана Степанівна

Учитель початкових класів, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії"

Куліш Наталія Юріївна
Куліш Наталія Юріївна

Заступник директора з виховної роботи, учитель музичного мистецтва, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", педагогічне звання «старший учитель»

Леус Олександр Іванович
Леус Олександр Іванович

Вчитель фізичної культури, "спеціаліст першої кваліфікаційної категорії"

Магера Наталія Миронівна
Магера Наталія Миронівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури, "спеціаліст першої кваліфікаційної категорії".

Мигалик Лев Львович
Мигалик Лев Львович

Учитель образотворчого мистецтва, "спеціаліст першої кваліфікаційної категорії"

Мороз Романа Михайлівна
Мороз Романа Михайлівна

Учитель англійської мови

Ониськів Ольга Ярославівна
Ониськів Ольга Ярославівна

Учитель математики, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", педагогічне звання «старший учитель»

Опалінська Ольга Володимирівна
Опалінська Ольга Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель історії, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", педагогічне звання «старший учитель»

Патлика Мирослава Мирославівна
Патлика Мирослава Мирославівна

Учитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст», педагогічне звання "старший учитель"

Пелех Любов Григорівна
Пелех Любов Григорівна

Учитель української мови та літератури, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", педагогічне звання «старший учитель»

Полєтаєва Анна Михайлівна
Полєтаєва Анна Михайлівна

Практичний психолог, "спеціаліст другої кваліфікаційної категорії"

Попович Ірина Анатоліївна
Попович Ірина Анатоліївна

Учитель англійської мови, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії"

Притула Мирослава Михайлівна
Притула Мирослава Михайлівна

Бібліотекар

Романів Лілія Степанівна
Романів Лілія Степанівна

Учитель фізичної культури, "спеціаліст", майстер спорту

Сідлецький Амбросій Михайлович
Сідлецький Амбросій Михайлович

Учитель фізики, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії"

Смалюх Марія Ярославівна
Смалюх Марія Ярославівна

Учитель математики

Табачишин Анастасія Юріївна
Табачишин Анастасія Юріївна

Учитель хімії, кваліфікаційна категорія "спеціаліст"

Твардовська Ірина Ігорівна
Твардовська Ірина Ігорівна

Учитель англійської мови, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії"

Удовиченко Вікторія Борисівна
Удовиченко Вікторія Борисівна

Учитель англійської мови, "спеціаліст першої кваліфікаційної категорії"

Чепелюк Людмила Леонідівна
Чепелюк Людмила Леонідівна

музичний керівник вокального гуртка

Шевченко Лідія Петрівна
Шевченко Лідія Петрівна

Учитель англійської мови, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", педагогічне звання "старший учитель"

Шульгата Наталя Петрівна
Шульгата Наталя Петрівна

Учитель історії, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", кандидат наук

Яйко Наталія Іванівна
Яйко Наталія Іванівна

Учитель початкових класів, "спеціаліст першої кваліфікаційної категорії"